Poznáváme Nový Zéland - poznávací zájezdy Nový Zéland

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Nový Zéland - poznávací zájezdy Nový Zéland

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy na Nový Zéland.


strana 12

Cestování.cz - Nový Zéland

Portál nabízející poznávací zájezdy na Nový Zéland od několika cestovních kanceláří a agentur. Výlety zaměřené na novozélandskou přírodu a krajinu.

Invia - Nový Zéland

Internetové stránky největšího online prodejce zájezdů. Neváhejte a projeďte krásy této země, dějiště filmové Středozemě.

eTravel.cz - Nový Zéland

Aktuální nabídka kvalitních poznávacích zájezdů do celého světa od pojištěných cestovních kanceláří bez navýšení ceny. Poznávací zájezdy do zemí jako jsou: Nový Zéland, Mexiko, Španělsko, Kanada aj.

CK Rajbas - Outdoor Travel - Nový Zéland

Cestovní kancelář Rajbas – Czech Outdoor Travel. Turistika na obou novozélandských ostrovech. Zkuste se učit angličtinu netradičně – cestováním s poznáváním Nového Zélandu.

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy na Nový Zéland.

CK Alvarez - Nový Zéland

Aktivní dovolená, poznávací zájezdy do celého světa, rafting, horská turistika. Všechny zájezdy jsou organizovány tak, aby jejich program byl bez větších problémů zvládnutelný každým účastníkem. Poznávací zájezdy do zemí jako jsou: Anglie, Francie, Itálie, Kanada ale i Kuba a Gibraltar.

CK Livingstone

Cestovní kancelář LIVINGSTONE pořádá poznávací zájezdy do všech koutů světa. Na akcích LIVINGSTONE byla natočena řada pořadů CESTOMÁNIE. Vydejte se na cestu po ostrovech Nového Zélandu.

CK Nomád

Navštivte zemi Pána Prstenů prostřednictvím poznávacích zájezdů CK Nomád.

Jedu.cz

Vynikáme individuálním přístupem a službami šitými na míru. Pořádáme individuální cesty i zájezdy do exotických zemí, včetně last minute zájezdů, firemních cest a incentivních akcí (USA, Austrálie, Nový Zéland, Asie atd.). Jsme specialisté na víza a pronájem aut a zajišťujeme rovněž letenky.

New Travel.cz

Internetový portál www.newtravel.cz nabízí na svých stránkách tisíce zájezdů od desítek cestovních kanceláří. Vyberte si z velkého množstí nabídek poznávacích zájezdů na Nový Zéland.

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo