Anglické pohádky

Procvičování angličtiny – Anglické pohádky


Jazyky.Studium.Práce - Pohádky

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

KidsGen

Stránka věnovaná dětem, které umí nebo se teprve učí anglicky. Kromě klasických pohádek zde naleznete i dětské příběhy, legendy či příběhy z indiánské mytologie.

Jazyk portálu: angličtina

GenkiEnglish - Pohádky

Stránka věnovaná spíše starším pohádkovým příběhům vhodná pro starší čtenáře, kterým nevadí někdy nepoužívané a zastaralé výrazy v pohádkách. Milovníci tohoto žánru si však jistě přijdou na své.

Jazyk portálu: angličtina, japonština

Storynory - Pohádky

Velmi pěkně zpracované stránky, jejichž obsahem jsou nejen tradiční pohádky, ale také moderní a pohádkové příběhy na motivy známých literátů, jakými byli například O. Wilde nebo R. Kipling.

Jazyk portálu: angličtina

YouTube - Fairy Tales

Největší databáze videí na internetu. Naleznete zde vše od vaření přes výuku na kolečkových bruslích, studium jazyků, světovou hudbu, úryvky z filmů aj. Svým uživatelům umožňuje kromě registrace i možnost vkládání vlastních videí.

Jazyk portálu: čeština, angličtina

Animované pohádky bratří Grimmů

Jedná se o stránky, na kterých naleznete odkazy na pohádkové příběhy na motivy bratří Grimmů, nejrůznější tvořivé aktivity pro děti a sekci her a zábavy.

Jazyk portálu: angličtina, francouzština

Children's Books Online

Stránka se spoustou knižních titulů především pro děti. Bohužel jsou knihy však vystaveny na web v podobě velkého množství výstřižků formátu .jpg, což jednak zabraňuje plynulé četbě a jednak je písmo docela malé.

Jazyk portálu: angličtina

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo