Anglické texty

Procvičování angličtiny – Anglické texty

Procvičování psaní různorodých anglických textů, zásady správného používání spojek a slovních spojení, formální náležitosti psaného projevu a mnoho dalších.


strana 1234

One Stop English - Psaní

Široká databáze výukových a studijních materiálů včetně mp3 nahrávek ke stažení a možném použití přímo ve výuce. Nutnost registrace (jednoduchá a vše zdarma), možnost nechat si zasílat novinky, worksheety a diskutovat s dalšími učiteli a studenty. Angličtina pro samouky. Jazyk portálu: angličtina.

Write & Improve

Ať už píšete motivační dopis nebo pracovní mail, rádi byste se zdokonalili v psaní anglických textů, ale nemáte v okolí pokročilého angličtináře, který by Vám text zkontroloval a opravil chyby? Pak využijte serveru Write & Improve, na kterém si vyberete pokročilost a téma eseje, napíšete text a počítač zhodnotí Vaši gramatiku, slovní zásobu nebo třeba spelling.

Jazyk portálu: angličtina

YouTube - English Writing

Největší databáze videí na internetu. Naleznete zde vše od vaření přes výuku na kolečkových bruslích, studium jazyků, světovou hudbu, úryvky z filmů aj. Svým uživatelům umožňuje kromě registrace i možnost vkládání vlastních videí.

Jazyk portálu: čeština, angličtina

Awesome Stories

Na webu Awesome Stories skvělé příběhy opravdu naleznete.

Jazyk portálu: angličtina

British Council: Learn English - Writing

Portál pro studenty anglického jazyka – dospělé, děti, nebo profesionály (Business English). Obsahuje různá cvičení, podcasty nebo testy na různá témata, která jsou pravidelně aktualizována.

Jazyk portálu: angličtina

engVid - Writing

Lekce angličtiny zaměřené na nejrůznější témata, rozdělené podle pokročilostí a doplněné videy.

Jazyk webu: angličtina

ESOL Courses - Writing Practice

Velice pěkný portál, jenž se zabývá gramatikou, slovní zásobou, poslechem i psaním anglický textů. Vše přehledně zpracováno.

Jazyk portálu: angličtina

GrammarCheck

Web GrammarCheck se specializuje na správné psaní formálních a obchodních textů. Především sekce „Infographics“ je výborně zpracovaná a stojí za zhlédnutí, ať už píšete jakýkoli text v anglickém jazyce.

Jazyk portálu: angličtina

Humans of New York

Kdo by neznal Humans of New York (HONY), jednu z nejpopulárnějších stránek na Facebooku s miliony sledujících? U čtení příběhů běžných lidí z ulic New Yorku si příjemně oddechnete a zároveň procvičíte pasivní angličtinu.

Jazyk portálu: angličtina

Humans of Prague

Kdo by neznal Humans of New York (HONY), jednu z nejpopulárnějších stránek na Facebooku s miliony sledujících? Nedávno vznikla obdobná stránka Humans of Prague. U čtení příběhů běžných lidí z ulic Prahy si příjemně oddechnete a zároveň procvičíte pasivní angličtinu.

Jazyk portálu: čeština, angličtina

strana 1234

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo