Diskusní fórum

Zdroje informací o angličtině – Diskusní fórum

Ať už se jedná o česká diskusní fóra o anglickém jazyce nebo světová diskusní fóra na téma angličtiny nebo prostě jen "pokec" v angličtině na různá témata, vše naleznete v této rubrice.


strana 12

Englisch-hilfen.de - English Forum

Velice obsáhlý německý rozcestník o angličtině. Sdružuje kompletní informace o gramatice, vysvětluje slovní zásobu, najdete zde obrovské množství materiálů, testů a cvičení ke stažení. Na své si zde přijdou studenti i učitelé.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Help For English - Diskuzní fórum

Stránky pro studenty angličtiny tvořené zkušeným středoškolským učitelem. Testy k mezinárodním zkouškám, četba v angličtině, maturitní otázky i soutěže pro studenty. Články jsou hodnocené uživateli, možnost diskuze a dotazů.

Jazyk portálu: čeština

Learn English Online - Chat

Vynikající portál zaměřený na výuky angličtiny. Kromě gramatiky, slovní zásoby a her nabízí i diktáty, výslovnost a sekci pro učitele.

Jazyk portálu: angličtina

EnglishClub - ESL Forums

Anglický portál, který obsahuje velké množství různorodých odkazů a informací o angličtině. Vedle klasických odkazů probírajících gramatiku, slovní zásobu nebo výslovnost zde najdete i interaktivní hry nebo poslechová cvičení.

Jazyk portálu: angličtina

italki.com

Internetový server italki je lídrem v propojování studentů s lektory (a zároveň rodilými mluvčími). Student si jednoduše vybere učitele podle jeho životopisu a recenzí. Poté si domluví oboustranně vyhovující termín a prostřednictvím Skypu nebo jeho obdoby můžou začít se studiem.

Jazyk portálu: angličtina

The Free Dictionary - English Forum

Anglický výkladový slovník online, kompletní výpis významů, slovních druhů i s příklady užití. Možnost editace stránky dle svého gusta.

Jazyk portálu: angličtina

English Hacker - Diskusní fórum

„Angličtina nemusí být pruda!“ je heslem webu, jehož autorka a lektorka Markéta díky svým lekcím slibuje naučení angličtiny zábavněji a efektivněji.

Jazyk portálu: čeština

Urch

Rozsáhlé fórum určené pro studenty. Pro české zájemce o anglický jazyk budou nejdůležitějšími rubrikami anglické testy (TOEFL, TSE, IELTS) a fórum zaměřené na angličtinu.

Jazyk portálu: angličtina

Dave's ESL Cafe's Student Discussion Forums

Stránka plná odkazů, ve kterých najdete širokou škálu různých kvízů a testů. Otestujte si například svojí obchodní angličtinu, spelování, slovní zásobu, gramatickou správnost atd. Oblíbené a kvalitní odkazy jsou ohodnoceny hvězdičkami.

Jazyk portálu: angličtina

Rong-Chang - Chat with E-Tutor

Obsáhlý web plný všeho, co student angličtiny potřebuje. Jen je potřeba chvíli hledat, neboť stránka není příliš přehledná.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo