Anglická výslovnost

Zvláštnosti angličtiny – Anglická výslovnost


strana 123

Englisch-hilfen.de - Pronunciation Exercises in English

Velice obsáhlý německý rozcestník o angličtině. Sdružuje kompletní informace o gramatice, vysvětluje slovní zásobu, najdete zde obrovské množství materiálů, testů a cvičení ke stažení. Na své si zde přijdou studenti i učitelé.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

English Grammar Online - Výslovnost

Tento web vám pomůže zdokonalit svou výslovnost angličtiny. Rozebírá problematické hlásky a jejich kombinace, odlišnosti spellingu a vyslovování, umístění přízvuku na správnou slabiku a intonaci vět. Dozvíte se, jak se mění výslovnost anglických slov, když jsou součástí věty, i rozdíly mezi britským a americkým akcentem.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Help For English - Výslovnost

Sekce věnovaná článkům a recenzím, které se týkají anglické výslovnosti. Naleznete zde mimo jiné fonetickou abecedu, výslovnost jednotlivých přípon nebo těžko odlišitelné dvojice slov s podobnou výslovností. Správnou výslovnost anglických slov si procvičíte v nejrůznějších kvízech.

Jazyk portálu: čeština

Learn English Online - Výslovnost

Vynikající portál zaměřený na výuky angličtiny. Kromě gramatiky, slovní zásoby a her nabízí i diktáty, výslovnost a sekci pro učitele.

Jazyk portálu: angličtina

EnglishClub - Pronunciation

Průvodce anglickou výslovností. Interaktivní tabuli pro výslovnost jednotlivých hlásek doplňují rady, jak spelovat po telefonu, jak se vyslovují stažené tvary sloves be, have a will, nebo kdy jak vyslovit určitý člen the. Výslovnost v angličtině vám určitě vylepší anglické jazykolamy.

Jazyk portálu: angličtina

Forvo

Slovník s autentickými nahrávkami pocházejícími od běžných lidí – rodilých mluvčích ze všech koutů světa – anglická výslovnost online. Kromě běžných slov a slovních spojení i výslovnost jmen, míst, známých lidí nebo obchodních značek.

Jazyk portálu: čeština

FRAZE·IT

Skvělý portál Fraze·it přináší přehled užívání nejen anglických frází či frázových sloves, ale i jakýchkoliv slovních druhů. Prohlédnete si spoustu příkladů užití slova/sousloví ve větě, definici, obrázky a můžete si spustit nesčetně reálných příkladů výslovnosti pojmu rodilými mluvčími.

Learn English Today - Stress in English Pronunciation

Nesmírně obsáhlá stránka s gramatikou, obchodní angličtinou, idiomy, výslovností, slovíčky a v neposlední řadě hrami se slovy.

Jazyk portálu: angličtina

One Stop English - Výslovnost

Široká databáze výukových a studijních materiálů včetně mp3 nahrávek ke stažení a možném použití přímo ve výuce. Nutnost registrace (jednoduchá a vše zdarma), možnost nechat si zasílat novinky, worksheety a diskutovat s dalšími učiteli a studenty. Angličtina pro samouky. Jazyk portálu: angličtina.

Pronuncian

Web Pronuncian nabízí skvěle zpracovaná témata zabývající se výslovností. Máte-li zájem vylepšit svoji anglickou výslovnost, Pronuncian by měla být vaší top volbou.

Jazyk portálu: angličtina

strana 123

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo