Anglická výslovnost

Zvláštnosti angličtiny – Anglická výslovnost


strana 1234

Speak Speak - Pronunciation

Anglická gramatika – cvičení a testy k procvičování angličtiny. Zvolte si jazykovou úroveň Beginner/Inter­mediate/Advan­ced a poté oblast procvičování. Jako nápovědu dostanete na výběr ze čtyř možných odpovědí, po kliknutí na Check the answers zjistíte správnost své volby.

Jazyk portálu: angličtina

The Speech Accent Archive

Zajímá-li Vás rozdíly ve výslovnosti angličtiny lidmi z různých geografických oblastí, na této stránce máte možnost tyto rozdíly registrovat. Lidé ze všech koutů světa tu čtou krátký anglický odstavec. Jedná se jednak o anglické rodilé mluvčí (téměř 400 Američanů z různých států USA, přes 80 občanů Velké Británie a další desítky Kanaďanů, Irů, Australanů, Novozélanďanů nebo Jamajčanů) a jednak o příslušníky neanglicky mluvících zemí světa.

Jazyk portálu: angličtina

Výslovnost angličtiny

Článek internetového časopisu jazyky.com, který pojednává o zvláštnostech ve výslovnosti angličtiny. Obsahuje i cenné odkazy na stránky s fonetickou abecedou, na cvičné diktáty nebo na program, který vysloví vámi napsané slovo.

Jazyk portálu: čeština

BBC - Výslovnost

Na stránkách BBC je uceleně vysvětlena anglická výslovnost. Probrány jsou jednotlivé hlásky, od typické schwa po další hlásky. Jednotlivé lekce jsou doplněny o videa a kvízy zaměřené na výslovnost anglických slov.

Jazyk portálu: angličtina

English Language Teaching - Pronunciation

Stránka se zajímavými učebními pomůckami a hrami pro studenty. Pro každou jazykovou úroveň zvláštní cvičení a hry.

Jazyk portálu: angličtina

EnglishCentral

Po registraci se dostanete k velkému počtu poslechových cvičení všech jazykových úrovní.

Jazyk portálu: angličtina

Inogolo

Anglická výslovnost jmen známých lidí, míst a značek. Pokud tápete, jak správně vyslovit jméno sportovce, herečky, města nebo značky piva, toto je místo pro vás.

Jazyk portálu: angličtina

TypeIt - Fonetický přepis

Tato stránka vám umožní jednoduše zapsat anglická slova foneticky pomocí Mezinárodní fonetické abecedy (IPA). Fonetický zápis textu pak můžete zkopírovat do vašeho dokumentu nebo e-mailu.

Jazyk webu: angličtina

Uebersetzung: English Tongue Twisters

Tak jako čeština má „Strč prst skrz krk“, „na cvičišti čtyři svišti piští“ nebo „pan kaplan v kapli plakal“, tak i angličtina má své jazykolamy. „Can you can a can as a canner can can a can?“, „six sick hicks nick six slick bricks with picks and sticks“ nebo „Sheena leads, Sheila needs“ je jen pár ukázek, více najdete na tomto webu.

Jazyk portálu: angličtina

Za školou se školou - Anglická výslovnost

Projekt „Za školou se školou“ předpokládá vytvoření multimediálních učebních textů pro předměty Informatika a Anglický jazyk. Projekt se tím snaží řešit problematiku vzrůstající absence studentů středních škol a tím zameškání části studia. Studenti budou mít možnost doma nebo po příchodu do školy velice rychle získat přehled o zameškané studijní látce.

Jazyk portálu: čeština

strana 1234

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo