Jazykové pobyty s angličtinou

Nejlépe hodnocené jazykové školy nabízející jazykové pobyty s angličtinou.

Jazyková škola Jazyková škola ELVIS Praha 4

Jazyková škola ELVIS

Jazyková škola Elvis| Praha 4
Efektivní a zajímavá výuka – velká část studentů přichází na osobní doporučení. Máte pocit, že se učíte roky a přesto se pořád stydíte mluvit? Čeká Vás důležitý pracovní…  pohovor? Odjíždíte do zahraničí, nebo čekáte anglicky mluvící návštěvu? Zkrátka, víte, že potřebujete s angličtinou v krátké době výrazně pohnout? Intenzivní kurzy jsou ideální volbou. V Elvisu se rozmluvíte, zlepšíte si schopnost porozumět a získáte jistotu v komunikaci. Nabízíme Intenzivní i standardní kurzy angličtiny – zahájení každých 6 týdnů – dopolední i večerní výuka (3×, 2× či 1× týdně) Přípravné kurzy ke zkouškám z angličtiny (maturita, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, STANAG, TOEFL, IELTS, maturita, zkoušky VŠ …) Pomaturitní studium angličtiny s možností kombinace se ŠpJ, FrJ, NJ, status studenta Večerní kurzy španělštiny Prázdninové kurzy – AJ, ŠpJ – intenzivní kurzy i večerní konverzace Příprava na maturitu, reparát či zkoušky na VŠ – angličtina, matematika, fyzika Firemní jazykové kurzy – výběr různých jazyků i zaměření, efektivní plán a vedení výuky, viditelné pokroky studentů v jazyce. Individuální jazyková výuka Učebny máme hned u metra Pražského povstání – výborná lokalita blízko centra.  
Jazyková škola ENGLISHstay - Anglicky za týden s rodilým mluvčím Beroun

ENGLISHstay - Anglicky za týden s rodilým mluvčím

Beroun| Beroun
Co je ENGLISHstay www.ENGLISHsta­y.cz www.anglictinas­rodilymmluvcim­.cz www.individual­nikurzyanglic­tiny.cz Jako první v České republice nabízíme jedinečnou metodu výuky…  angličtiny založenou na individuální konverzaci s rodilými mluvčími. Pořádáme dva druhy jazykových pobytů: 1. Nebojím se, chci konečně mluvit Model (1–1), kdy na jednoho účastníka kurzu připadá vždy jeden rodilý mluvčí. Tento typ jazykového pobytu je určen pro ty, kdo jsou již v angličtině zběhlejší a zvyklí ji používat, a chtějí své znalosti ještě více prohloubit. 2. Mluvím málo a chci víc Model (2–1), kdy je jeden lektor na dvojici účastníků kurzu. Tento jazykový pobyt je ideální pro ty, kteří si nejsou úplně jistí, zda by byl pro ně vhodný intenzivní systém výuky angličtiny. Pokud si úplně nevěříte v anglické konverzaci, vezměte s sebou parťáka a zlepšíte se v mluvené angličtině oba. Lektoři našich kurzů jsou rodilí mluvčí z Velké Británie, Irska, USA, Kanady a Austrálie.  
Jazyková škola TUČEK ENGLISH Hodonín

TUČEK ENGLISH

TUČEK ENGLISH| Hodonín
Celoroční kurzy angličtiny v Hodoníně v 8 úrovních pro dospělé kurzy angličtiny pro firmy v okrese Hodonín, Břeclav a Uherské Hradiště a intenzivní pobytové kurzy angličtiny…  v Jeseníkách; výuka přes Skype, překlady, tlumočení.  
TIP Na Jazykovky.cz najdete všechny Jazykové školy
Jazyková škola OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Hradec Králové Hradec Králové

OA, SOŠ a JŠ s právem SJZ, Hradec Králové

s právem státní jazykové zkoušky| Hradec Králové
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky navazuje na původní Státní jazykovou školu a cizí jazyky vyučuje v Hradci Králové již několik desítek let. Škola působí při…  Obchodní akademii a Střední odborné škole v Hradci Králové a v současnosti nabízí odpolední a večerní kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, portugalštiny a češtiny. Škola je certifikovaným pracovištěm, kde probíhají zkoušky z českého jazyka pro cizince pro trvalý pobyt A1 SERR. Pro budoucí i stávající studenty a širokou veřejnost je každoročně v době letních prázdnin pořádán týdenní intenzivní jazykový kurz anglického jazyka v Janských Lázních. Na naší škole můžete složit mezinárodní zkoušky z anglického jazyka LanguageCert. http://www.oah­k.cz/jazykova-skola/  
Jazyková škola Angličtina - Magda Pecoldová Morávka

Angličtina - Magda Pecoldová

Hotel U PŘEHRADY| Morávka
„Angličtina na horách“ jsou pobytové kurzy konverzační angličtiny pro širokou veřejnost, které pořádáme bez přestávky již od jara 1993. Za tu dobu se uskutečnilo 109 kurzů.…  Mnozí jejich účastníci přijíždějí opakovaně a 15 či 20 účastí není žádnou výjimkou. Náš nejvěrnější student stihnul absolvovat 47 těchto kurzů a nehodlá končit, neb – jak sám říká „ještě jsem nedokončil svůj první rok anglického vzdělávání“. Což neznamená, že by se dosud nic nenaučil – naopak řada účastníků přijela poprvé s minimální znalostí angličtiny a za ta léta jsme je vytáhli na úroveň upper-intermediate.  
Jazyková škola Agentura Festa - Pavel's English School Valtice

Agentura Festa - Pavel's English School

Střední vinařská škola Valtice| Valtice
V letních kurzech AJ učí pedagogové ze středních a vysokých škol z Kanady. Vždy po dvou turnusech je team vystřídán novou skupinou učitelů. Kanaďané přivážejí moderní výukové…  metody a vstřícný, přátelský přístup ke všem studentům, dostatek pozitivního myšlení a dobrou pohodu.  
Jazyková škola COMENIA, vzdělávací agentura Pardubice III

COMENIA, vzdělávací agentura

Pardubice III| Pardubice III
Agentura COMENIA působí v oblasti jazykového vzdělávání pro dospělé od r.1994 a specializuje se na intenzivní jazykovou výuku převážně formou pobytových soustředění,…  organizuje také firemní skupinovou i individuální výuku. Kurzy jsou určené pro zaměstnance a manažery firem, soukromé podnikatele i další zájemce, kteří potřebují rychle a efektivně zvládnout základy cizího jazyka nebo si své dosavadní znalosti dále rozšířit a zvýšit, se zaměřením především na potřeby profesní a osobní komunikace.  
Jazyková škola TUČEK ENGLISH Jeseník

TUČEK ENGLISH

Horská chata Čertovy kameny| Jeseník
Jazyková škola Tuček English sídlí v Hodoníně v Jihomoravském kraji. Na horské chatě Čertovy kameny pořádáme každoročně letní intenzivní kurz – dovolená s angličtinou v prvním…  červencovém týdnu. Činnost Tuček English v průběhu roku: celoroční kurzy angličtiny v Hodoníně v 8 úrovních pro dospělé kurzy angličtiny pro firmy v okrese Hodonín, Břeclav, Uherské Hradiště intenzivní pobytové kurzy angličtiny v Jeseníkách výuka přes Skype překlady, tlumočení.  
Jazyková škola PERFECT image s.r.o. Braňany

PERFECT image s.r.o.

Selský dvůr Braňany u Mostu| Braňany
Usměvavé lektorky jsou samozřejmostí. Jsme rády v přítomnosti lidí. Vždy si dovedeme poradim s jakýmkoli problébem. Není důvod se bát, že bychom to spolu nezvládli, protože naše…  metoda hrou je přeci zábava a ne utrpení.  
TIP Na Jazykovky.cz dále najdete: Výuka angličtiny > Jazykové pobyty s angličtinou

Přidat novou jazykovou školu