e-shopy s angličtinou – Konverzace a fráze

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka

Materiály pro studium angličtiny

Prodejci

Prodejci - Materiály pro studium angličtiny - Konverzace a fráze

Prodej - Konverzace a fráze


Nakladatelství REBO PRODUCTIONS CZ

Nakladatelství Rebo Productions CZ, spol. s r. o., jako dceřiná firma nizozemské společnosti REMAINDER BEHEER B.V., se na českém trhu profiluje především vydáváním celobarevných encyklopedií, knihami o historii, umění, zahradě, chovatelství, cestování, horolezectví, motorismu,zdraví a mnoho titulů pro děti. V nabídce nakladatelství je i konverzační příručka angličtiny.

AJshop.cz

V tomto e-shopu najdete kompletní nabídku učebnic, slovníků a dalších výukových materiálů od Oxford University Press, Cambridge University Press, Longman, Macmillan a dalších. Nabídka je rozšířena i o beletrii, zjednodušenou četbu, multimediální výuková CD. Obchod nabízí speciální slevové akce pro jazykové i státní školy.

EnglishBooks.cz

Široká nabídka učebnic a jiných materiálů pro studium či výuku anglického jazyka. Tituly z renomovaných nakladatelství – Oxford, Cambridge, Longman, Macmillan a další. Bohatý výběr zjednodušené četby, ale i beletrie v originále. Vše s 10% slevou! Pro školy sleva 15%.

Odborná literatura a DVD

Internetový obchod, kde najdete obsáhlý sortiment převážně odborné literatury, učebnic, cizojazyčných knih (učebnice angličtiny, anglická gramatika, slovníky angličtiny), DVD a ručně vyráběných dárkových předmětů.

Společnost pro odbornou literaturu – Barrister & Principal

Odborné nakladatelství vydává jazykové příručky, slovníky a učebnice.

Internetové knihkupectví Amipa

Internetové knihkupectví Amipa nabízí na svých stránkách www.prodej-knih.cz velké množství literatury, včetně spousty učebnic angličtiny, s nimiž se rychle naučíte nejpoužívaněj­ší fráze.

mp3english.cz

Nabízíme poslechové lekce anglického jazyka ve formátu mp3. Jejich podobu si uživatel definuje přesně podle svých potřeb pomocí průvodce výběru lekcí.

i-kantor.eu

Prodej vzdělávacího software, elektronických slovníků a překladačů, tištěných učebnic a slovníků, učebních pomůcek.

Elektronické slovníky

Na internetové stránce slovnik.biz naleznete velký výběr elektronických slovníků, kapesních překladačů a také velké množství slovníků pro Windows, Symbian, Palm, Pocket PC. Využijte možnost studia angličtiny doma, na cestách, ve vlaku i v autobuse a natrénujte si typické anglické fráze.

Internetový obchod Relaxuj.com

Na internetové adrese www.shop.rela­xuj.com můžete zakoupit pomůcky, které vám umožní se mnohem rychleji a efektivněji naučit cizí jazyk.

Výrobci

Výrobci - Materiály pro studium angličtiny - Konverzace a fráze

Výrobci - Konverzace a fráze


Bazar

Bazar - Materiály pro studium angličtiny - Konverzace a fráze

Bazar - Konverzace a fráze


Učebnice angličtiny

Vedoucí rubriky - učebnice angličtiny a pomůcky

Katalog obchodů, kde nakoupíte učebnice angličtiny a další pomůcky

Ze seznamu položek si vyberte, zda chcete koupit učebnice angličtiny nebo jiné pomůcky a kliknutím zobrazíte seznam obchodů, kde prodávají právě tyto pomůcky – učebnice angličtiny, anglické slovníky, výukové CD-ROMy a další. Snadno tak naleznete obchod, kde mají to, co potřebujete a kde nakoupíte nejlevněji a nejpohodlněji…

Pokud víte o nějakém e-shopu, který prodává učebnice angličtiny nebo pomůcky k výuce, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.


Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo