Allan

Charizmatický rodilý mluvčí s šestnáctiletou praxí

Allan je charizmatický, flexibilní a pohodový. Jeho styl a osobnost vynikají hlavně tím, že je komunikativní a přátelský. V jeho hodinách se opravdu nudit nebudete a užijete si spoustu legrace. Allan učí i na našich pobytových kurzech.

V čem lektor vyniká

Naši studenti si výuku s Allanem chválí z mnoha důvodů. Jedním z nich je osobní přístup ke klientům, dále také schopnost předat své zkušenosti jiným a v neposlední řadě zábavné hodiny.

Vzdělání a praxe

Od roku 2000 Allan učí ve jak dospělé, tak i děti. Jeho zkušenosti jsou opravdu rozmanité od firemní výuky k individuální výuce. Allan také působil jako překladatel a průvodce.

V roce 2001 získal mezinárodní certifikát TEFL. Osvědčení pro jazykovou výuku dospělých. Dále se intenzivně zúčastnil mnoha seminářů pro výuku angličtiny jak dospělých, tak i dětí. Pedagogické vzdělání si doplnil během své kariéry v r. 2005.

Škola kde učím

Jazyková škola BIEB
BIEB
Učebna Brno
|
Brno-Žabovřesky
|
Žabovřesky
|
Králova 9

Zkušenosti mých studentů

1 osobní zkušenost studenta

Ing. Marian Formánek, Ph.D.
soudní znalec, technický ředitel, odborný asistent
Brno
12.11.2015
89.24.186.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
Jazyková škola Bieb používá moderní výukové metody založené především na komunikaci. Aktivně se připůsobuje úrovni a potřebám studentů.Po absolvování víkendového kurzu jazykové školy Bieb se moje komunikační úrověň výrazně zlepšila. Velmi kladně hodnotím možnost přizpůsobit si jazykový kurz svým časovým možnostem.
Přidat recenzi

Moje kurzy angličtiny