Mapa

Angličtina Křtiny

Seznam překladatelů a tlumočníků Křtiny, kteří vám s angličtinou pomohou.

Překladatelé,tlumočníciakorektořiangličtinyKřtiny

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů Křtiny s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Mgr. Lenka TYCOVÁ

Křtiny | Překladatelka | Mateřský jazyk: čeština

Profesionální překlady

Technické texty a psychologie

 

Specializuji se

Překládám jen některé obory a zakázky si vybírám tak, abych mohla klientovi poskytnout skutečně kvalitní překlad.

Dlouhodobě spolupracuji se zavedeným českým dodavatelem komponent a příslušenství pro formy na plasty. Největší zkušenosti mám v oblasti materiálového inženýrství, ráda si však doplním znalosti i ve Vašem oboru.

Nabízím víc než jen překlad

Autor původního textu často nemá na svou práci tolik času, kolik by potřeboval. Někdy také jazyk není jeho parketa. Snadno se pak stane, že informace v textu se zbytečně opakují, jednotlivé části na sebe nenavazují, hodnoty uváděné v textu neodpovídají údajům v tabulce a podobně.

Mnozí překladatelé se textem nad rámec prostého překladu nezabývají; já však vždy usiluji o to, aby byl výsledný text nejen obsahově přesný a jazykově správný, ale i přehledný, logicky strukturovaný a maximálně srozumitelný. Za podobné úpravy si přitom neúčtuji nic navíc, pokud nejsou příliš rozsáhlé.

Zajímám se o to, co překládám, a mám chuť se vzdělávat

Překládám to, co mne zajímá a o čem se chci dozvědět co nejvíce. Ráda se zaměřím i na Váš obor, abych mohla napomáhat úspěšné prezentaci Vaší firmy pro potenciální zákazníky a partnery.

TIP Vyberte si nejlepší překladatele angličtiny: Překlady angličtiny >Překlady angličtiny Křtiny