Mapa

Angličtina v Morávce

Seznam jazykových škol a jazykových kurzů angličtiny v Morávce, které vám s angličtinou pomohou.

JazykovéškolyvMorávcevyučujícíangličtinu

Kvalitní jazykové školy v Morávce, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující angličtinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů angličtiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Angličtina - Magda Pecoldová

Hotel U PŘEHRADY | Morávka

„Angličtina na horách“

jsou pobytové kurzy konverzační angličtiny pro širokou veřejnost, které pořádáme bez přestávky již od jara 1993.

Za tu dobu se uskutečnilo 109 kurzů. Mnozí jejich účastníci přijíždějí opakovaně a 15 či 20 účastí není žádnou výjimkou.

Náš nejvěrnější student stihnul absolvovat 47 těchto kurzů a nehodlá končit, neb – jak sám říká „ještě jsem nedokončil svůj první rok anglického vzdělávání“. Což neznamená, že by se dosud nic nenaučil – naopak řada účastníků přijela poprvé s minimální znalostí angličtiny a za ta léta jsme je vytáhli na úroveň upper-intermediate.

KurzyangličtinyvjazykovýchškoláchvMorávce

Aktuálně vypsané kurzy angličtiny v jazykových školách v Morávce a v miniškolách učitelů angličtiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Beskydy 115 - pobytový kurz pro veřejnost

Beskydy 115 | Kód kurzu
22.12.2018 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz
Učebnice angličtiny používané v tomto kurzu a Učitelé angličtiny vyučující v tomto kurzu:

Termín výuky

20.10.2019-25.10.2019|za 1 měsíc 27 dní

Proč si vybrat tento kurz angličtiny?

V kurzu běží více úrovní najednou, a proto lze v případě potřeby snadno přejít z jedné skupiny do jiné. Můžete proto přijet s dalšími členy rodiny či s kamarády, rozdílná vstupní úroveň znalostí vás nebude limitovat.

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy angličtiny