Petra Charvátová

zkušená a precizní lektorka

Lektorka Petra je s námi již od začátku působení jazykové školy Lanquest. Jako doktorandka na lingvistice má velmi hluboké znalosti anglického jazyka, ale umí je prezentovat všem studentům různých úrovní. Její hodiny jsou autentické, využívá hojně a funkčně ukázky z videí současné kinematografie. Vysoká metodická úroveň jejích lekcí je vyvážena smyslem pro humor a odlehčení. Učí **širokou škálu jazykových úrovní a **odborných zaměření. Je dobrá.

V čem lektor vyniká

Vyniká především v otázkách gramatiky a autentičnosti jazyka. Má širokou slovní zásobu a dokáže své studenty zaujmout.

Vzdělání a praxe

Mgr. Anglická filologie a filmová věda. Nyní Ph.D. student lingvistiky na katedře anglistiky FF UPOL.

Škola, kde učím

Centrála Olomouc
Olomouc
|
Družební 769/2D

Zkušenosti mých studentů

1 osobní zkušenost s mojí výukou angličtiny. Hodnocení píší moji studenti a je získáváno tímto formulářem . Hodnocení nemohu vkládat ani upravovat. Hodnocení je ověřováno a garantováno správcem tohoto webu, který má kontakt na hodnotitele a podezřelá hodnocení prověřuje.
Eva Skřečková
Manager
Olomouc
25.8.2018 11:19
82.150.191.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
Velmi dobře vysvětluje gramatiku. Standardní učení je prolozeno i jinými zdroji jako YouTube, zprávy v anj či stránky v anj. A je fajn i jako člověk - trpeliva, vstřícná a zároveň i přísná, takže hodina angličtiny je opravdu hodinou angličtiny a nesklouzne k necemu…  jinemu. Určitě bych si ji vybrala znovu.  

Moje kurzy angličtiny