Angličtina v Holešově

Seznam překladatelů, tlumočníků v Holešově, kteří vám s angličtinou pomohou.

Překladatelé, tlumočníci a korektoři angličtiny v Holešově

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů v Holešově s hodnocením zákazníků. …  Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout. 

Natalia Mykolaivna Tsuperiak- lektorka a překladatelka ENG, RUS, UKR 723779379

Holešov | Překladatelka a tlumočnice | Mateřský jazyk: ukrajinština
Překladatelka a tlumočnice Natalia Mykolaivna Tsuperiak- lektorka a překladatelka ENG, RUS, UKR 723779379 Holešov
  • Trošku nestíhám

    přijímám jen zakázky s delším termínem.

    Pošlete ukázku textu a já Vám spočítám cenu jeho překladu ihned. Tlumočení-je možné,musíte mi ale předem poskytnout informace o celé akci / místo,čas,délka,téma,odbornost/

  • Výhodná akce!

    Překlady!Pro více informaci volejte na 723779379. If you need to interpret from or to ENG, RUS or UKR-contact me.You can read more about me here cms.natalia300.webnode.cz

VÝUKA / PŘEKLADATELSTVÍ NATALIA MYKOLAIVNA

LEARNING/interpretation English,Russian,Ukrainian

 

Nejsem velká, neosobní firma./Aj když mé zásady jsou podobné/. Jsem Natalka. Víte, komu zadáváte překlad a s kým komunikujete. Záleží mi na tom, abych vám včas odevzdala kvalitní text, protože mi jde jak o vaši dobrou pověst, tak o moji.

Ručím za správnost svých překladů. Pracuji s vlastními překladovými pamětmi a glosáři, takže vaše texty budou terminologicky přesné a konzistentní. Potvrdím všechny důležité body ohledně zakázky v nejkratším čase a pracují tak, jak si přeje zákazník s výsledkem, který je žádaný jak ze strany objednávajícího, tak ze strany vykonávajícího.

Tlumočila jsem ruštinu pro Continental Barum, angličtinu v Římě na lékařské konferenci. A taky překládám – mám mnoho zakázek, jak pro firmy, tak pro jedince. Všechny detaily, co se překladu nebo tlumočení tyká, sděluji prostřednictvím písemného textu nebo elektronickou cestou a taky záleží na domluvě.


Další překladatelé angličtiny v Holešově
Další tlumočníci angličtiny v Holešově
TIP Vyberte si nejlepší překladatele angličtiny: Překlady angličtiny >Překlady angličtiny Holešov