Poznáváme Irsko - poznávací zájezdy Irsko

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Irsko - poznávací zájezdy Irsko

Poznávací zájezdy do Irska s vybranými cestovními kancelářemi.


Cestování.cz - Irsko

Portál nabízející poznávací zájezdy do Irska od několika cestovních kanceláří a agentur. Cestování po irském ostrově sv. Patricka a další destinace v Irsku.

Invia

Internetové stránky největšího online prodejce zájezdů. Široká nabídka pro poznávací zájezdy do Velké Británie, Francie, Itálie. V nabídce najdete i Německo, Španělsko aj.

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy do Irska.

CK Nomád

Cestovní kancelář Nomád vám nabízí poznávací zájezdy do Irska. Prožijte dovolenou, na kterou budete dlouze vzpomínat, v zemi, která si vás získá na první pohled krásnou přírodou a vřelostí místních obyvatel.

CK Poznání - Irsko

S cestovní kanceláří Poznání za dobrodružstvím a aktivní dovolenou nejen do Irska. Cesty jsou zaměřeny na poznávání nejrůznějších irských památek.

Travel Club ČSAD Tišnov

S cestovní kanceláří Travel Club ČSAD Tišnovi ročně vyjedou do zahraničí tisíce klientů.

CK Slan Tour

S poznávacími zájezdy CK Slan Tour do Irska zažijete neopakovatelnou atmosféru tohoto „zeleného ostrova“ a také hospůdek v hlavním městě Dublinu.

Mundo - Irsko

Stránky cestovní kanceláře, která nabízí aktivní dovolenou zejména pro mladé lidi a studenty. Poznávací zájezdy do oblastí jako Skotsko, Norsko nebo Zakarpatská Ukrajina.

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo