Poznáváme USA - poznávací zájezdy USA

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme USA - poznávací zájezdy USA

Poznávací zájezdy do všech 52 států USA s vybranými cestovními kancelářemi.


strana 12

Cestování.cz - USA

Portál nabízející poznávací zájezdy do USA od několika cestovních kanceláří a agentur. Výlety a cestování po severoamerických městech a další turistické cíle Spojených států.

Invia

Internetové stránky největšího on-line prodejce zájezdů. Pobytové a poznávací zájezdy do nejrůznějších koutů USA. Nabídka zahrnuje i zájezd do hlavního města Spojených států – Washingtonu D.C.

eTravel.cz - USA

Aktuální nabídka kvalitních poznávacích zájezdů do celého světa. Nabídka pestrých zájezdů do USA. Zaměřte se na města Spojených států, vyzkoušejte cestování po Floridě.

CK Rajbas - Outdoor Travel - USA

Cestovní kancelář Rajbas – Outdoor Travel. Turistika po Austrálii a Novém Zélandu, Irsko a USA, horolezecká turistika v Norsku, cykloturistika na Islandu či na motorkách po Himalájích a mnoho dalších dobrodružných výprav.

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy do USA.

CK Alvarez - USA

Aktivní dovolená, poznávací zájezdy do celého světa, rafting, horská turistika. Všechny zájezdy jsou organizovány tak, aby jejich program byl bez větších problémů zvládnutelný každým účastníkem. Poznávací zájezdy do zemí jako jsou: Anglie, Francie, Itálie, Kanada ale i Kuba a Gibraltar.

CK Livingstone

Cestovní kancelář LIVINGSTONE pořádá poznávací zájezdy do všech koutů světa. Na akcích LIVINGSTONE byla natočena řada pořadů CESTOMÁNIE. Vydejte se i vy na cestu do USA a poznejte Aljašku či Kalifornii.

CK Nomád

Cestovní kancelář Nomád vám nabízí poznávací zájezdy do USA. Prožijte dovolenou, na kterou budete dlouze vzpomínat, v zemi neomezených možností, výdobytků moderní doby, ale i nádherných přírodních scenérií a národních parků.

CK Poznání - USA

Na stránkách CK Poznání máte možnost nalézt velký výběr poznávacích zájezdů do více než 50 zemí. Poznejte New York, San Francisco nebo Grand Canyon!

CK SIM Holidays - USA

S cestovní kanceláří SIM Holidays můžete poznat Londýn, Paříž nebo Spojené arabské emiráty.

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo