Anglické fráze

Studium a výuka angličtiny – Anglické fráze

Anglické fráze a idiomy a jejich použití na příkladech. Rozhovory s použitím anglických frází. Vysvětlení.


strana 12345

Oxford Living Dictionaries - Phrases

Velmi obsáhlá a propracovaná stránka se širokým zaměřením. Vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Nabízí gramatiku, skvěle napsané články nebo slovník.

Jazyk portálu: angličtina

Englisch-hilfen.de - Informal English Vocabulary, Idioms

Velice obsáhlý německý rozcestník o angličtině. Sdružuje kompletní informace o gramatice, vysvětluje slovní zásobu, najdete zde obrovské množství materiálů, testů a cvičení ke stažení. Na své si zde přijdou studenti i učitelé.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

English Grammar Online - Fráze

Tento ucelený web nabízí svým návštěvníkům možnost zdokonalit se v gramatice, slovní zásobě, čtení, výslovnosti, business angličtině a učitelům radí, jak vést hodiny.

Jazyk portálu: angličtina, němčina

Help For English - Idiomy

Český portál o angličtině, kde najdete snad opravdu všechno! Včetně idiomů a frází. Stačí do kolonky „Hledat“ napsat „idiom“ nebo „phrase“ a systém vám nabídne spoustu článků. Tyto články jsou označeny úrovní obtížnosti.fff

Jazyk portálu: čeština

Learn English Online - Fráze a idiomy

Vynikající portál zaměřený na výuky angličtiny. Kromě gramatiky, slovní zásoby a her nabízí i diktáty, výslovnost a sekci pro učitele.

Jazyk portálu: angličtina

bab.la - Phrases

Na jazykovém portálu bab.la se setkávají jazykoví nadšenci a navzájem se učí jazyky. Pomůže vám nejen s překladem cizích slov, ale také vás naučí v daném jazyce myslet. V tomto slovníku se setkání i s nevšedními jazykovými jevy.

Jazyk portálu: čeština, angličtina ad.

EnglishClub - Idioms List

Anglický portál, který obsahuje velké množství různorodých odkazů a informací o angličtině. Vedle klasických odkazů probírajících gramatiku, slovní zásobu nebo výslovnost zde najdete i interaktivní hry nebo poslechová cvičení.

Jazyk portálu: angličtina

FRAZE·IT

Skvělý portál Fraze·it přináší přehled užívání nejen anglických frází či frázových sloves, ale i jakýchkoliv slovních druhů. Prohlédnete si spoustu příkladů užití slova/sousloví ve větě, definici, obrázky a můžete si spustit nesčetně reálných příkladů výslovnosti pojmu rodilými mluvčími.

Investor Words

Portál Investor Words nejenže často používané pojmy mezi finančníky a investory, navíc ještě vydává články třeba o rozdílech mezi příjmem a ziskem, debetem a kreditem nebo HDP a HNP.

Jazyk portálu: angličtina

Learn English Today - English Idioms and Idiomatic Expressions

Nesmírně obsáhlá stránka s gramatikou, obchodní angličtinou, idiomy, výslovností, slovíčky a v neposlední řadě hrami se slovy.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12345

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo