Práce v Anglii a Irsku

Studium a práce v zahraničí – Práce v Anglii a Irsku

Odkazy poskytující cenné informace nekomerčního charakteru o práci v zemích Britských ostrovů - v Anglii, Skotsku a Irsku. Inzertní portály, tipy, kde hledat práci na internetu případně osobní zkušenosti ostatních.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Práce v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce v Anglii a dalších částech Velké Británie

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Zkušenosti s prací ve Velké Británii najdete v tomto článku.

AFS Mezikulturní programy, o.p.s.

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

Gumtree - Práce v Anglii

Stránka s nabídkou a poptávkou práce, bydlení, služeb či přátel ve Velké Británii, zejména v Londýně. Častá aktualizace. Doporučujeme kontaktovat inzerenta okamžitě, na stránce se pohybuje velké množství lidí.

Jazyk portálu: angličtina

JOBS.co.uk - Práce v Anglii

Stránky soukromé pracovní agentury pro hledání práce či studentské a absolventské stáže ve Velké Británii.

Jazyk portálu: angličtina

Pracovní stáž v zahraničí

Na tomto odkazu najdete zkušenosti studentů se zahraniční pracovní stáží brněnské VUT (Vysoké učení technické). Tito studenti absolvovali zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus. Cenné informace pro ty, kteří se chystají vyjet na stáž do zahraničí!

Jazyk portálu: čeština

All the top bananas

Pracovní portál, který funguje jako vyhledávač a umožňuje prohledávat nabídky zaměstnání podle druhu zaměstnání a jednotlivých krajů ve Velké Británii.

jazyk portálu: angličtina

Eures - Evropský portál pracovní mobility

Informace o volných místech v jednotlivých členských zemích, o přechodných obdobích a trzích práce v jednotlivých zemích EU, asistenční služby při hledání zaměstnání, poradenské služby. Po registraci můžete vložit i svůj životopis.

Jazyk portálu: čeština nebo dle výběru

Jak jsem našla práci v Anglii

Článek v internetovém časopise Jazyky.Studium­.Práce popisující zkušenost Češky s hledáním práce v Anglii na vlastní pěst.

Jazyk portálu: čeština

Lochneska - Práce v Anglii

Portál pro Čechy a Slováky v Anglii. Zaměřen je zejména na život v Anglii a náležitosti s ním spojené, ale najdete zde i kopu užitečných odkazů ke studiu angličtiny.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo