Studium v USA

Studium a práce v zahraničí – Studium v USA

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu ve Spojených státech amerických. Organizace poskytující stipendia v USA, informace a zázemí, univerzity i zkušenosti studentů.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Studium v USA

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Studium na střední škole v USA

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Zkušenosti se studiem ve Spojených státech amerických najdete v tomto článku.

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

AFS Mezikulturní programy, o.p.s. - Studium v USA

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

GoAbroad - Study Abroad in the United States

Server GoAbroad.com po výběru cílové země vyhledá školy nabízející studium v daném státě.

Jazyk portálu: angličtina

Komise J. W. Fullbrighta - Studium v USA

Mezivládní organizace pro vzdělávací výměny s USA fungující na základě nadace. Informace o stipendiích a vzdělávacích pobytech na území USA pro studenty i odborníky.

Jazyk portálu: čeština.

Studium a život v USA

Stránky studujemevusa.com vznikly pro všechny uživatele internetu, kteří se chtějí dozvědět něco více o studiu v zahraničí. Na stránkách spolupracuje tým autorů, který se snaží lépe připravit budoucí účastníky programu studia v zahraničí na jejich cestu.

Bezplatný katalog jazykových škol v USA

Zažádejte si o zaslání bezplatné katalogu jazykových škol v USA zdarma. Jako bonus dostanete dárek – měsíční přístup do on-line jazykové školy zdarma.

jazyk portálu: čeština

International Student - Study in the USA

Web, jenž studenta vyjíždějícího za studiem do ciziny kompletně seznámí s cílovou zemí a náležitostmi nezbytnými pro úspěšné zvládnutí pobytu i samotného studia.

Jazyk portálu: angličtina

Štúdium v USA

Slovenský portál studiumvusa.sk je věnovaný lidem, kteří se chtějí dozvědět více o možnosti studovat ve Spojených státech. Autoři článků píší o svých zkušenostech a zážitcích, které se jim v USA přihodili a snaží se rozdávat cenné rady.

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo