Studium v Anglii a Irsku

Studium a práce v zahraničí – Studium v Anglii a Irsku

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu v Anglii či Irsku. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity, zkušenosti studentů.


strana 12

Nazkušenou.cz - Studium ve Velké Británii

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Zkušenosti se studiem ve Velké Británii najdete v tomto článku.

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

AFS Mezikulturní programy, o.p.s. - Studium v Irsku

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Jazky portálu: čeština

GoAbroad - Study Abroad in England

Server GoAbroad.com po výběru cílové země vyhledá školy nabízející studium v daném státě.

Jazyk portálu: angličtina

Eurodesk

Portál věnovaný informacím o studiu v zahraničí. Dozvíte se zde, jak se přihlásit na školu v zahraničí, jaké jsou požadavky u přijímacích zkoušek, jaká je výše školného atd. Na stránkách najdete i odkazy pro studenty EU.

Jazyk portálu: čeština

Studium v zahraničí

Na tomto odkazu najdete zkušenosti studentů se zahraničním studijním pobytem nebo stáží brněnské VUT (Vysoké učení technické). Tito studenti absolvovali zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus. Cenné informace pro ty, kteří se chystají studovat v zahraničí!

Jazyk portálu: čeština

Bezplatný katalog jazykových škol v Anglii

Zažádejte si o zaslání bezplatného katalogu jazykových škol v Anglii zdarma. Jako bonus dostanete dárek – měsíční přístup do on-line jazykové školy zdarma.

jazyk portálu: čeština

Evropská unie

Po kliknutí na odkaz se zobrazí stránky Evropské komise v podsekci vzdělávání. Naleznete zde ucelené informace o možnostech celoživotního vzdělávání, programech mobility studentů, studiu v zahraničí aj.

Jazyk portálu: angličtina

International Student - Study in the UK

Web, jenž studenta vyjíždějícího za studiem do ciziny kompletně seznámí s cílovou zemí a náležitostmi nezbytnými pro úspěšné zvládnutí pobytu i samotného studia.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo