Studium v Austrálii

Studium a práce v zahraničí – Studium v Austrálii

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu v Austrálii a na Novém Zélandě. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, australské univerzity a samozřejmě i osobní zkušenosti studentů.


strana 12

Jazyky.Studium.Práce - Studium v Austrálii

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Studium v Austrálii

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí. Zkušenosti se studiem v Austrálii najdete v tomto článku.

Jazyk portálu: čeština

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

Jazyk portálu: čeština

AFS Mezikulturní programy, o.p.s. - Studium v Austrálii

Internetový portál zaměřující se na informace o mezikulturních výměnách středoškoláků, příležitosti pro dobrovolnickou činnost a studium v zahraničí, zkušenosti absolventů, aktuální nabídky míst.

Jazyk portálu: angličtina

GoAbroad - Study Abroad in Australia

Server GoAbroad.com po výběru cílové země vyhledá školy nabízející studium v daném státě.

Jazyk portálu: angličtina

Bezplatný katalog jazykových škol v Austrálii

Zažádejte si o zaslání bezplatné katalogu jazykových škol v Austrálii zdarma. Jako bonus dostanete dárek – měsíční přístup do on-line jazykové školy zdarma.

jazyk portálu: čeština

International Student - Study in Australia

Web, jenž studenta vyjíždějícího za studiem do ciziny kompletně seznámí s cílovou zemí a náležitostmi nezbytnými pro úspěšné zvládnutí pobytu i samotného studia.

Jazyk portálu: angličtina

Studium a práce v Austrálii

Článek internetového časopisu Jazyky.com se základními informacemi o studiu a práci v Austrálii, jak získáte vízum, co k cestě potřebujete a co můžete očekávat. Aneb tři důležité body ve vaší cestě z ČR za vzděláním a následně i výdělkem v Austrálii.

Jazyk portálu: čeština

ACIC - Austrálie

ACIC je asociace konzultačních center, která vyhledávají pro studenty vhodné studium na školách v zahraničí. Kromě uvedené nabídky škol je možné zprostředkování studia i na jiné škole. Nabídka se týká zejména anglicky mluvících zemí.

Jazyk portálu: čeština

Dům zahraniční spolupráce

Vládní agentura zřízená Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Zprostředkuje informace o většině nabídek stipendií pro studium v zahraničí, a to jak od soukromých organizací, tak od jednotlivých států a jejich univerzit.

Jazyk portálu: obecné informace v češtině, konkrétní informace v jazyce udělovaného stipendia

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo