Rozcestníky AJ

Zdroje informací o angličtině – Rozcestníky AJ

Rozcestníky, podobné jako je tento, s tipy na další portály a weby o angličtině a anglickém jazyce, cestování v Anglii, Americe, Kanadě... a vše, co souvisí s anglickým jazykem a jeho využitím.


strana 12

ThoughtCo.

Angličtina jako druhý jazyk. Rozsáhlá databáze textových, video i audio materiálů, včetně odkazů na ostatní www stránky ke studiu angličtiny. Aktualizace denně, s možností nechat si posílat nové příspěvky emailem.

Jazyk portálu: angličtina

BBC Learning English

E-learningové stránky britské BBC určené studentům různých jazyků. Spousta materiálů k oživení studia, konverzační rubrika pro audio podcasty, audio i video materiály, zpravodajství ad.

Jazyk portálu: angličtina

Learn English Today

Nesmírně obsáhlá stránka s gramatikou, obchodní angličtinou, idiomy, výslovností, slovíčky a v neposlední řadě hrami se slovy.

Jazyk portálu: angličtina

ESL Tower

Web nabízí nespočet anglických cvičení z gramatiky nebo slovní zásoby, ale i zábavných aktivit či her.

Jazyk portálu: angličtina

Activities for ESL Students

Zajímavá cvičení zaměřená na znalosti anglické gramatiky, slovní zásoby. Dále zde najdete i zábavná cvičení v podobě doplňovaček, křížovek a slovních hříček. Na webu je i spoustu dalších odkazů na stránky zabývající se angličtinou.

Jazyk portálu: angličtina

ESL Galaxy

ESL Galaxy je portál angličtiny a zároveň rozcestník, odkazující na sesterské ESL stránky. Dohromady nabízí velmi mnoho zajímavých materiálů užitečných jak pro studenty, tak v podobě učebních pomůcek rovněž pro lektory angličtiny.

Jazyk portálu: angličtina

Anglik.net

Anglik.net je taková směs všemožných aktivit. Částečně portál angličtiny, částečně rozcestník na jiné anglické stránky. Nejlepším oddílem tohoto webu však jsou oddíly tematicky zaměřené na dějiny anglicky mluvícího světa, britské panovníky, známé britské historické postavy nebo na anglickou literaturu a umění.

Jazyk portálu: angličtina

Lochneska

Portál pro Čechy a Slováky v Anglii. Zaměřen je zejména na život v Anglii a náležitosti s ním spojené, ale najdete zde i kopu užitečných odkazů ke studiu angličtiny.

Jazyk portálu: čeština

TOEIC Prep Resources

Perfektní rozcestník s odkazy na materiály k testu TOEIC.

Jazyk portálu: angličtina

Dave's ESL Cafe's Web Guide

Stránka plná odkazů, ve kterých najdete širokou škálu různých kvízů a testů. Otestujte si například svojí obchodní angličtinu, spelování, slovní zásobu, gramatickou správnost atd. Oblíbené a kvalitní odkazy jsou ohodnoceny hvězdičkami.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Angličtina na internetu

Angličtina na internetu

Zdroje pro studium angličtiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů angličtiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o angličtině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Lingea - elektronické a knižní slovníky, jazykové nástroje a překlady

Vyhledat učebnici angličtiny – slovníku – DVD


Heureka
Zdroje informací o angličtině Studium a výuka angličtiny Procvičování angličtiny Studium a práce v zahraničí Cestování a poznávací zájezdy Zvláštnosti angličtiny

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy angličtina - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Specialisté na pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo

Specialisté na zkoušky z angličtiny

boční logoboční logo

Specialisté na online kurzy

boční logoboční logo

Specialisté na překlady

boční logoboční logo