Překlady angličtiny Blatnice

Překladatelské agentury, překladatelé angličtiny, soudní překladatelé angličtiny, sdružení překladatelů a tlumočníků Blatnice nabízející překlady anglického jazyka.

Kateřina Kuželková

Blatnice | Překladatelka | Mateřský jazyk: Čeština
  • Trošku nestíhám

    přijímám jen zakázky s delším termínem.

Překlady

angličtiny a češtiny

 

Obecně překládám veškeré druhy dokumentů, ale největší a nejdlouhodobější zkušenost mám s odbornými stavebními a architektonickými překlady a překlady z oboru práva (rodné listy, vysvědčení, smlouvy, výpisy apod.)

Příklady významných zakázek

Architektura a stavitelství
V letech 1994–1996 jsem pracovala a intenzívně překládala pro belgickou společnost Besix s.a., která byla hlavním dodavatelem výstavby Tančícího domu v Praze.
Od roku 1996 až dosud překládám pro společnost MDA Praha s.r.o, která se podílela a podílí na významných projektech zejména v Praze – Zlatý Anděl, Villa Bianca, Corso v Karlíně atd. Pravidelně spolupracuji se společností AED Project, která je projektantem a konzultantem mnoha současných význačných stav u nás i v zahraničí.

Právo a ostatní
Od roku 2007 například spolupracuji se soudní tlumočnicí a překladatelkou a několika překladatelskými agenturami, které mi zadávají překlady s právní tématikou. Spolupracuji také s KŠD Šťovíček, a.k.
V loňském roce jsem ve velkém rozsahu překládala legislativní dokumentaci pro společnost Czech Immigration.