Učitelé angličtiny v Olomouci

Nejlépe hodnocení učitelé angličtiny v Olomouci | Učitelé angličtiny v Olomouci s hodnoceními od studentů nabízející výuku angličtiny.

Vyberte si vhodného učitele angličtiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Bc. Ludmila Vehovská

Lektorka angličtiny
ComPass - Jazyková škola - Olomouc

Zkušená lektorka s individuálním a přátelským přístupem. Specializuje se na skupinovou výuku obecné angličtiny.

Kristína Žáková

naše nejzkušenější lektorka
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Kristína zatím odučila suverénně nejvíce lekcí ze všech lektorů. Její lekce jsou dynamické, metodicky vyladěné a hlavně velmi praktické. Kdo hledá skutečného lektorka s velkým L, měl by si vybrat právě Kristínu.

Petra Charvátová

zkušená a precizní lektorka
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Lektorka Petra je s námi již od začátku působení jazykové školy Lanquest. Jako doktorandka na lingvistice má velmi hluboké znalosti anglického jazyka, ale umí je prezentovat všem studentům různých úrovní. Její hodiny jsou autentické, využívá hojně a funkčně ukázky z videí současné kinematografie. Vysoká metodická úroveň jejích lekcí je vyvážena smyslem pro humor a odlehčení. Učí **širokou škálu jazykových úrovní a **odborných zaměření. Je dobrá.

Mickey John Flood

náš kmenový rodilý mluvčí
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Mickey je americký lektor, který již velmi dobře poznal českou mentalitu i kulturu a dovede se svými studenty hovořit o všech možných tématech, které Vás napadnou. Je to jeho velká výhoda. V jeho hodinách nikdy mlčet nebudete.

Diana Urbanová

Trpělivá a empatická lektorka
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Diana je naše lektorka, která vyniká v práci se začínajícími studenty, nachází pro ně dostatek trpělivosti a pochopení. Je připravená se s nimi prokousat všemi fázemi studia, vždy je dobře motivovat a podporovat. Je velmi oblíbená.

Mgr. Barbora Boráková

Lektorka angličtiny a španělštiny
ComPass - Jazyková škola - Olomouc

Oblíbená lektorka s širokým polem působnosti. Specializuje se na individuální a skupinovou výuku obchodní a odborné angličtiny.

Eliška Kočí

vždy dokonale připravená
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Lektorka Eliška u nás učí zejména dětské a individuální kurzy. Je vždy výborně připravená a dokáže zaujmout všechny věkové kategorie nejen svým projevem, ale také materiály, které pečlivě vybírá pro každý kurz. Pečlivě volí individuální přístup ke svým studentům a jejich potřebám. Její hodiny jsou nabité ukázkami autentických videí, na kterých prezentuje použití vyučovaného jazyka. Z jejích hodin budete odcházet nejen se znalostmi, ale také skutečně „rozmluveni“.


Přidat nového učitele