Učitelé angličtiny v Olomouci

Vyberte si vhodného učitele angličtiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Kristína Žáková

naše nejzkušenější lektorka
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Kristína zatím odučila suverénně nejvíce lekcí ze všech lektorů. Její lekce jsou dynamické, metodicky vyladěné a hlavně velmi praktické. Kdo hledá skutečného lektorka s velkým L, měl by si vybrat právě Kristínu.

Petra Charvátová

zkušená a precizní lektorka
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Lektorka Petra je s námi již od začátku působení jazykové školy Lanquest. Jako doktorandka na lingvistice má velmi hluboké znalosti anglického jazyka, ale umí je prezentovat všem studentům různých úrovní. Její hodiny jsou autentické, využívá hojně a funkčně ukázky z videí současné kinematografie. Vysoká metodická úroveň jejích lekcí je vyvážena smyslem pro humor a odlehčení. Učí **širokou škálu jazykových úrovní a **odborných zaměření. Je dobrá.

Mickey John Flood

náš kmenový rodilý mluvčí
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Mickey je americký lektor, který již velmi dobře poznal českou mentalitu i kulturu a dovede se svými studenty hovořit o všech možných tématech, které Vás napadnou. Je to jeho velká výhoda. V jeho hodinách nikdy mlčet nebudete.

Diana Urbanová

Trpělivá a empatická lektorka
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Diana je naše lektorka, která vyniká v práci se začínajícími studenty, nachází pro ně dostatek trpělivosti a pochopení. Je připravená se s nimi prokousat všemi fázemi studia, vždy je dobře motivovat a podporovat. Je velmi oblíbená.

Eliška Kočí

vždy dokonale připravená
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Lektorka Eliška u nás učí zejména dětské a individuální kurzy. Je vždy výborně připravená a dokáže zaujmout všechny věkové kategorie nejen svým projevem, ale také materiály, které pečlivě vybírá pro každý kurz. Pečlivě volí individuální přístup ke svým studentům a jejich potřebám. Její hodiny jsou nabité ukázkami autentických videí, na kterých prezentuje použití vyučovaného jazyka. Z jejích hodin budete odcházet nejen se znalostmi, ale také skutečně „rozmluveni“.

Michal Porubek

oblíbený a zkušený lektor, který je vždy výborně připraven
Lanquest - Jazyková škola - Olomouc

Michal Porubek má za sebou** mnoho let praxe** a jeho lekce jsou vždy pečlivě a prakticky připravené. Zaměřuje se na cílené využití jazyka v praxi, k tomu také směřuje volba materiálů, které nezůstávají pouze u učebnice, ale jsou pečlivě zvoleny tak, aby splnily jasný cíl jeho lekcí.