Výuka angličtiny v Hradci Králové

Nejlépe hodnocené jazykové školy v Hradci Králové nabízející výuku angličtiny. Čtěte recenze od studentů kurzů angličtiny. Využijte zobrazení škol na mapě.

Angličtina pro rebely - Rozmluvíme i rybu

Centrála Hradec Králové | Hradec Králové | 2 pobočky
  • Pobočka Angličtina pro rebely Praha | Praha 1

Angličtina pro rebely vznikla z jisté beznaděje nad tím, že se mnoho věcí o výuce ví, ale nepoužívá. Vznikla i z důvodu, že svět testů a certifikátů přehlíží praktické každodenní mluvení a studenty připravuje hlavně ke zkouškám, maturitám a osvědčením. A i s těmi všemi razítky jsou většinou nuceni jet do zahraničí, aby opravdu začali mluvit a rozumět.

Specializujeme se na studenty, kteří jisté znalosti např. ze školy mají a nyní je čeká další krok, kterým je plynulá mluva na každodenní témata. Někteří studenti jsou na tom s teorií lépe, někteří hůře, většinou ale mají jedno společné. Teoretická gramatická úroveň u nich bývá napřed, před schopností ji aktivně použít.

Angličtina pro rebely je pro ty, co nechtějí jen „chodit na angličtinu“. Kurzy jsou pro ty, co chtějí opravdu mluvit, mají odhodlání a motivaci. Již něco vyzkoušeli, přemýšlejí, proč to nešlo podle představ. Prioritou je pro ně metoda a hodně se ptají, proč by měli příslušné aktivity provádět.

Vybrat si kurz angličtiny je vcelku důležité rozhodnutí. Nejde sice o život, ale bude vás to stát čas, energii, peníze. Proto svoláváme jednou za čas setkání zájemců o naši rebelskou výuku. Pro ty, kteří potřebují další informace, aby se mohli rozhodnout.

Jazyková škola eduMAX

výukové centrum | Hradec Králové

Edumax je malá jazyková škola v centru Hradce Králové, která se specializuje na výuku dospělých ve skupinkách MAXIMÁLNĚ 4 STUDENTŮ!

Dále nabízíme individuální výuku, firemní výuku a přípravu k maturitě nebo k mezinárodním zkouškám (FCE, TOEFL).