Kurzy angličtiny pro děti v Pohořelicích

Letní intenzivní kurz angličtiny pro děti

AJD2 poho | Kód kurzu
18.04.2018 | Poslední aktualizace

Hledáte smysluplný program pro své děti na léto? Pak jsou zde pro vás letní intenzivní kurzy anglického jazyka od společnosti Orange Academy. Děti se nebudou nudit, zažijí spoustu legrace a her, ale budou při tom mluvit anglicky!

Učebnice angličtiny používané v tomto kurzu a Učitelé angličtiny vyučující v tomto kurzu:

Termín výuky

individuální-|jinak

Proč si vybrat tento kurz angličtiny?

Letní intenzivní kurzy angličtiny pro děti English is Fun již mají svou pevnou tradici a stávají se rodiči stále oblíbenější náplní prázdninových dnů pro jejich děti. Na rozdíl od klasických letních táborů s výukou angličtiny probíhá výuka pouze dopoledne a děti tak mají ještě celé odpoledne volna pro sebe. Výuka jazyka zde není pouze jakýmsi doplňkem, ale je vysoce kvalitní a zaměřená především na to, co dětem obvykle velice chybí, na komunikaci v anglickém jazyce.

Jazykové kurzy pro děti

AJDcelorokPOHO | Kód kurzu
19.07.2018 | Poslední aktualizace

Hledáte jazykové kurzy pro své děti ve svém okolí? Pak jsou zde pro vás kurzy anglického jazyka pro děti od společnosti Orange Academy. Děti se učí zábavnou formou, ale především stále mluví anglicky.

Učebnice angličtiny používané v tomto kurzu a Učitelé angličtiny vyučující v tomto kurzu:

Termín výuky

od 18. do 20.9.2018-kurzy jedou v různých dnech v týdnu-od 15.1. do 17.1.2019|od 18. do 20.9.2018-kurzy jedou v různých dnech v týdnu

Út
16:00 – 18:00
Čt
17:00 – 18:00

Proč si vybrat tento kurz angličtiny?

Kurz splňuje vše, co od něj rodiče očekávají. Lektor s dětmi komunikuje v anglickém jazyce, děti se tak přirozeně začínají samy vyjadřovat anglicky. Výuka je zábavná, plná písniček, her a soutěží, děti tedy do kurzu chodí rády a tím více se naučí. Samozřejmostí jsou kvalitní kvalifikovaní lektoři.


Přidat novou jazykovou školu