Mapa

Angličtina Kanice

Seznam překladatelů, tlumočníků Kanice, kteří vám s angličtinou pomohou.

Překladatelé, tlumočníci a korektoři angličtiny Kanice

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů Kanice s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Mgr. Kateřina Kutnerová

Kanice | Překladatel a tlumočník | Mateřský jazyk: Čeština

Překlady, tlumočení a korektury

němčiny, ruštiny, angličtiny a čestiny

 

Moji klienti jsou pro mě hlavně obchodními partnery a ne pouhými zákazníky, jak to bývá u velikých překladatelských agentur. Snažím se vždy odvést vysoce kvalitní a profesionální práci tak, aby byli všichni opravdu spokojeni a věděli, proč se mnou spolupracují. Kvalita a osobní přístup jsou pro mne prioritou.

Snažím se neustále vzdělávat v oboru a rozšiřovat své specializace. K vysoce profesionálním výsledkům mi napomáhá úzká spolupráce s rodilými mluvčími vzdělanými v oboru překladatelství a tlumočnictví, se kterými často konzultuji řešení překladů a korektur.

Věřím, že i Vy budete spokojeni s mou prací. Stačí objednat překlad emailem a dále se již nemusíte o nic starat. Je to opravdu jednoduché. Můžete se spolehnout!

Miroslav Kačín

Kanice | Příležitostný překladatel | Mateřský jazyk: Čeština

Příležitostné překlady

 

Jsem specialista na technické překlady a tvorbu dokumentace a dokumentů přímo v cizím jazyce.
Mé zkušenosti jsou především v technice (dokumentace, návody, postupy), dokumentech (smlouvy, prezentace, …) včetně grafického designu.

TIP Vyberte si nejlepší překladatele angličtiny: Překlady angličtiny >Překlady angličtiny Kanice