Mapa

Angličtina v Lomnici nad Popelkou

Seznam překladatelů a tlumočníků v Lomnici nad Popelkou, kteří vám s angličtinou pomohou.

Překladatelé,tlumočníciakorektořiangličtinyvLomnicinadPopelkou

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů v Lomnici nad Popelkou s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Zuzana Benešová

Lomnice nad Popelkou | Překladatelka | Mateřský jazyk: Čeština

Mou specialitou jsou právní překlady.

Právo je fascinující, i když náročná disciplína. Proto se v tomto oboru neustále vzdělávám, abych vám dokázala zaručit, že překlad vám poskytne odpovídající a nezkreslené informace. Jsem si vědoma rozdílů mezi instituty českého práva a angloamerických common law systémů a rovněž specifik právní terminologie EU.

V současné době se účastním dvouletého dálkového studia anglického práva a práva Evropské unie, který pořádá na pražské Právnické fakultě The British Law Centre pod patronátem University of Cambridge.

Pokud tedy potřebujete mít jistotu, že nezískáte jen doslovný překlad, ale kromě správného převodu navíc také upozornění na případné nástrahy vyplývající z rozdílnosti právních systémů, neváhejte se na mne obrátit. Bude mi potěšením vám pomoci.

TIP Vyberte si nejlepší překladatele angličtiny: Překlady angličtiny >Překlady angličtiny Lomnice nad Popelkou