Mapa

Angličtina v Opavě

Seznam jazykových škol, učitelů angličtiny, jazykových kurzů angličtiny a překladatelských agentur v Opavě, kteří vám s angličtinou pomohou.

JazykovéškolyvOpavěvyučujícíangličtinu

Kvalitní jazykové školy v Opavě, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující angličtinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů angličtiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Vista Alegre

Vista Alegre jazyková škola | Opava

Jazykovou školu Vista Alegre jsem založila v roce 2004. Chtěla jsem si splnit vlastní představy o tom jak učit cizí jazyky a jaké služby poskytovat v jazykové škole. Nejdůležitější je přistupovat ke každému studentovi individuálně a rozklíčovat, jakou cestou se nejlépe naučí používat cizí jazyk aktivně. Jsem ráda, že stále zjišťujeme, že tento přístup je účinný a vede k tomu, že díky nám jsou v Opavě a okolí spokojení lidí, kteří mohou cestovat sami a domluví se, že díky své znalosti cizího jazyka dostali dobrou práci a že se cizí jazyk pro ně stal stejnou vášní a samozřejmou součástí života jako pro náš tým lektorů.
Olga Pavlíčková
majitelka/ředitelka školy
www.vistaalegre­.cz
Facebook školy

NejlépehodnoceníučiteléangličtinyvOpavě

Učitelé angličtiny v Opavě s největším počtem kladných hodnocení od jejich studentů. Učitelé zde uvedení buď učí v jazykové škole nebo se jedná o soukromé profesionální učitele. Po špatných zkušenostech s kvalitou výuky zde neuvádíme občasné "učitele", kteří si příležitostně přivydělávají výukou jazyků a chybí jim dozor a zázemí jazykové školy.

Jan Peluňka

Zkušený lektor schopný udělat z každé vyučovací hodiny příjemnou zábavu .

Lektor schopný motivovat každého studenta, proniknout do jeho nitra a vyučovat jej právě tak, jak je třeba.

KurzyangličtinyvjazykovýchškoláchvOpavě

Aktuálně vypsané kurzy angličtiny v jazykových školách v Opavě a v miniškolách učitelů angličtiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Individuální lekce angličtiny od začátečníků až po úroveň C1

INDIV | Kód kurzu
13.05.2019 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz

Termín výuky

individuální-|jinak

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy angličtiny

PřekladatelskéagenturyvOpavě

Kvalitní překladatelské agentury v Opavě, které mají skvělá doporučení od svých zákazníků. Vyberte si překladatelskou agenturu podle doporučení od jejích zákazníků. Využijte kontaktního formuláře, aby vám agentura zkalkulovala cenu vaší zakázky.

ABECEDA s.r.o.

Opava | Jazykové centrum

ABECEDA

specialista na překlady, tlumočení a korektury

Překlady

S realizováním překladů máme 15-letou zkušenost a disponujeme širokou databázi překladatelů, kteří jsou profesionálové v oborech automobilový průmysl, beletrie, cestovní ruch, farmacie, gastronome, humanitní vědy, obchod, právo, stavebnictví, strojírenství, IT a jiné.

  • překládáme do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, nizozemštiny, polštiny, ruštiny, španělštiny a dalších jazyků

zajišťujeme soudně ověřené překlady v naší kanceláři v Opavě.

  • zajišťujeme expresní překlady do 24 hodin
  • neúčtujeme si za odbornost
  • poskytujeme stylistické a gramatické korektury rodilým mluvčím
  • zpracujeme překlady v jakémkoliv formátu
TIP Vyberte si nejlepší překladatele angličtiny: Překlady angličtiny >Překlady angličtiny Opava