Mapa

Angličtina v Prostějově

Seznam překladatelů, tlumočníků v Prostějově, kteří vám s angličtinou pomohou.

Překladatelé, tlumočníci a korektoři angličtiny v Prostějově

Profesní životopisy kvalitních překladatelů, tlumočníků a korektorů v Prostějově s hodnocením zákazníků. Překladateli musíte důvěřovat a je užitečné znát jeho vzdělání, praxi a hodnocení od zákazníků, než mu svěříte větší zakázku. Zde vypsaní překladatelé prošli ústním pohovorem a můžete se na ně spolehnout.

Bc. Viktor Jurek

Prostějov | Překladatel | Mateřský jazyk: Čeština

Viktor Jurek

Překladatel

 

Nejsem absolutně nejlevnější. Podobně, jako byste se měli při koupi auta na pozoru před nedostatky toho nejlevnějšího modelu na trhu, měla by Vás i u výběru překladatele zajímat podezřele nízká cena. Kvalitní produkt nemusí být pouze ten nejdražší, ovšem málokdy to bývá ten nejlacinější.
Dávám si na práci záležet a o kvalitu se snažím, což znamená, že nepřekládám rychlostylem „první slovníkový výraz stačí“. Není mi zatěžko trávit čas vyhledáváním pojmů v různých zdrojích.
Kromě toho finální verzi vypracovávám v několika krocích, aby byl překlad nejen správný, ale i čtivý. Text tedy nesekám „z jedné vody na čisto“, ale překlad v mém provední má vždy více fází, při kterých kromě analýzy probíhá také vícenásobná kontrola správnosti výrazů, gramatiky a stylistiky.

TIP Vyberte si nejlepší překladatele angličtiny: Překlady angličtiny >Překlady angličtiny Prostějov