Překlady angličtiny Vlkoš (okres Přerov)

Překladatelské agentury, překladatelé angličtiny, soudní překladatelé angličtiny, sdružení překladatelů a tlumočníků Vlkoš (okres Přerov) nabízející překlady anglického jazyka.

Mgr. Jana Knapová

Vlkoš | Překladatelka a tlumočnice | Mateřský jazyk: Čeština
  • Nestíhám

    nové zakázky nepřijímám.

Překlady a tlumočení

německý a anglický jazyk

 

Překládám texty z a do německého jazyka a z anglického jazyka. Jedná se o rozmanité typy textů různých odvětví a oborů, ale také docela běžné texty bez vyhraněné specifikace.
Nejčastěji překládám texty z oblasti stavebnictví, obzvláště podlahářství, bytového vybavení a spotřebičů, cestovního ruchu, transportu a logistiky, marketingu, restaurací a potravin, obchodní a bežné korespondence.

Pokud jde o délku textu, neváhejte se na mě obrátit s rozsáhlejším dokumentem, katalogem nebo překladem webových stránek. Samozřejmě ráda přeložím i jednostránkové texty či rozsahem nevelké dokumenty.
Nabízím i dnes tolik žádané a využívané zpracování překladu s použitím CAT nástrojů. Z nich vyplývá i rychlejší zpracování, jednotnost terminologie u rozsáhlejších textů či možnost týmové spolupráce na velkých zakázkách.
Pokud jde o cenu překladu, ta se odvíjí od konkrétních parametrů, jakými jsou např. odbornost textu, požadovaný termín vyhotovení, grafické zpracování aj.