Učitelé angličtiny v Hradci Králové

Nejlépe hodnocení učitelé angličtiny v Hradci Králové | Učitelé angličtiny v Hradci Králové s hodnoceními od studentů nabízející výuku angličtiny.

Vyberte si vhodného učitele angličtiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Nikola

majitelka jazykové školy
Jazyková škola Koala - Jazyková škola - Hradec Králové

Nikola je ředitelkou naší jazykové školy, kterou začala vést v roce 2018.
Studuje na Pedagogické fakultě obor angličtina – němčina. Je nadšená cestovatelka s individuálním přístupem ke každému studentovi a ve svých hodinách vládne dobrou náladou.

Monika

oblíbená lektorka němčiny
Jazyková škola Koala - Jazyková škola - Hradec Králové

Lektorka Monika je učitelkou němčiny na základní škole a i u nás si ji studenti velmi oblíbili.
Zatímco jiní shledávají tento jazyk drsným, ona to vidí naopak. Němčina zní v jejích uších výjimečně. Doprovázela ji celou základní i střední školu, a proto ani nebylo divu, když se rozhodovala, co bude studovat dál. Němčina byla jasnou vždy volbou.
Studenti ji mají rádi kvůli

Martin

lektor angličtiny a čínštiny
Jazyková škola Koala - Jazyková škola - Hradec Králové

Martin nadšeně studuje angličtinu celý svůj život. Rád cestuje po světě, kouká se na filmy a čte knížky. Již pátým rokem studuje na Pedagogické fakultě angličtinu a tělocvik. Těší se, až z něj brzy bude učitel.

Kamila

všemi oblíbená lektorka angličtiny
Jazyková škola Koala - Jazyková škola - Hradec Králové

Angličtina ji zaujala již velmi brzo a nejvíce ji ovlivnil pobyt v Londýně. Moc ráda ji učí, říká, že je součástí jejího „já“. Je ráda, že může své nabyté vědomosti předávat dál svým studentům. Nejde jen o jazyk, ale o trochu jiný styl myšlení, je velmi důležité nemyslet česky, ale anglicky.
Angličtinu si neustále snaží zdokonalovat návštěvou seminářů a mluvením s rodilými mluvčími
Anglický jazyk jí přirostl k srdci a doufá, že bude bavit i studenty, které učí.