Učitelé angličtiny v Hradci Králové

Nejlépe hodnocení učitelé angličtiny v Hradci Králové | Učitelé angličtiny v Hradci Králové s hodnoceními od studentů nabízející výuku angličtiny.

Vyberte si vhodného učitele angličtiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Danny

Rodilý mluvčí z Velké Británie
Evropské Vzdělávací Centrum - Jazyková škola - Hradec Králové

Oblíbený rodilý mluvčí z Velké Británie

Kristýna

lektorka anglického a francouzského jazyka
Evropské Vzdělávací Centrum - Jazyková škola - Hradec Králové

Sympatická a oblíbená lektorka, která má svou práci skutečně ráda. Na jejích hodinách je tento opravdu znát, takže se studentům její lekce obvykle zdají mnohem kratší, než jsou. Na konci jejích hodin často slýcháme komentáře překvapených studentů: "Cože? Už? Dneska to nějak uteklo…Nedáme ještě půl hodinu navíc? " :-)

Jana

lektorka angličtiny se specializací na zkoušky Cambridge English
Evropské Vzdělávací Centrum - Jazyková škola - Hradec Králové

Jana se pořád usmívá a nám vrtá hlavou – jak je možné, že má pořád dobrou náladu??? Ale ona neřekne. Myslíme si, že to je tím, že je opravdu šťastná, když může učit a předávat angličtinu dál svým studentům, ale jistě to nevíme. Co jistě víme je fakt, že Janu na hodinách jinak než s úsměvem neuvidíte :-)


Přidat nového učitele