Výuka angličtiny v Českých Budějovicích

Nejlépe hodnocené jazykové školy v Českých Budějovicích nabízející výuku angličtiny. Čtěte recenze od studentů kurzů angličtiny. Využijte zobrazení škol na mapě.

Jazyková škola ASLAN

Jazyková škola Aslan - Česká ulice | České Budějovice

Věříme, že čísla promluví za nás: je nás 120 lektorů a rodilých mluvčích, ročně proškolíme 2000 studentů, každý rok otevíráme více než 150 kurzů pro veřejnost, učíme v 19 učebnách, vzděláváme zaměstnance ve 25 společnostech, jsme na trhu přes 20 let.

Jazykovka Petra

České Budějovice | České Budějovice

Jsem menší jazyková škola v centru města. Fungujeme od r. 2009 a máme pouze kvalifikované lektory, kteří mají chuť učit a mají s výukou zkušenosti. Učíme v opravdu malých skupinách (1–4 osoby). Používáme velkou škálu moderních výukových materiálů. Nebudete se u nás cítit jako ve škole, ale spíše jako v kavárně. Naši studenti mají 100% úspěšnost při skládání mezinárodních zkoušek jak z aj, tak z nj. Nabízíme rodinné slevy, nebo slevy za účast ve více kurzech. Nezajímá nás jen, jestli chodíte na kurzy, ale jestli jste se opravdu něco naučili. Dvakrát do roka pořádáme party s angličtinou.